Piknik pod hvězdami

Piknik pod hvězdami

Působnost

Brno a Jihomoravský kraj
Piknik pod hvězdami

Telefonní kontakt

+420 776 129 861
Piknik pod hvězdami

E-mail

podhvezdamibrno@gmail.com
Piknik pod hvězdami

Internetové stránky

posezenipodhvezdami.cz/

V rámci Vaší rozlučky se svobodounarozeninové oslavy či jakékoliv jiné události pro Vás připravíme soukromý piknik v Brně či posezení dle Vašich představ. Ideální je naše posezení nebo piknik uspořádat jako netradiční zážitek či překvapení.

Soukromý piknik nebo posezení Vám připravíme:

  • kdekoliv po Brně, jeho okolí a na jižní Moravě (po dohodě i dál)
  • na míru Vašim představám (co se týče občerstvení, výzdoby, lokace)
  • naprosto bez starostí – o všechno se totiž postaráme my (vše zařídíme, na dohodnutý čas připravíme a následně po skončení uklidíme).

Mrkněte do naší galerie realizovaných pikniků a posezení a nechte se unést svou fantazií při realizaci toho svého.

Piknik pod hvězdami

Posezení či piknik pro Vás přichystáme na předem dohodnutý čas a místo. Posezení je možné uspořádat jak na veřejně dostupném místě – v parku, na louce či na jakémkoliv jiném Vámi vybraném místě, tak v soukromí – na zahradě, terase či přímo v pohodlí Vašeho domova. Nemusí se proto jednat pouze o piknik/posezení pod širým nebem, je možné ho realizovat také uvnitř či pod přístřeškem, na terase/zahradě, zkrátka kdekoliv (i v netradičních veřejně dostupných lokacích). V případě venkovních prostor je však vždy lepší mít v záloze také nějaký krytý prostor pro případ náhlého špatného počasí v den konání posezení.

Pro učinění objednávky je nutné si vybrat jeden ze 3 základních balíčků:

  • Posezení pod hvězdami – 990 Kč/osoba
  • Posezení exklusive – 1590 Kč/osoba
  • Piknik – 490 Kč/osoba

a následně vyplnit rezervační formulář dostupný na těchto stránkách.

V rámci přípravy pikniku/posezení zajistíme také Vámi preferované občerstvení, dekorace, dárky apod. Tyto služby na míru (nejsou-li zahrnuty v základní ceně daného balíčku) jsou za příplatek k základní ceně balíčku. Vše je přehledně vysvětleno na našich webových stránkách. Na míru tak můžeme připravit kromě Vámi vybraného občerstvení např. i speciální výzdobu místa konání, speciální překvapení či dárek. Taktéž můžeme na místo (kromě pití již zahrnutého v balíčku) připravit nápoje dle Vašich představ.

Objednávka pikniku /posezení musí být učiněna v dostatečném předstihu – minimálně 10 dní přede dnem konání a uhrazena nejpozději 7 dní přede dnem konání. Později neručíme za volný termín, vždy však záleží na dohodě. Více informací o podmínkách průběhu rezervace a platby najdete na naší stránce www.posezenipodhvezdami.cz, případně v sekci častých dotazů: https://posezenipodhvezdami.cz/caste-dotazy.

S využitím naší služby tedy nebudete mít žádnou starost s realizací pikniku, ani zajišťování speciálního občerstvení, dekorací či dárků. Pouze na dohodnutý čas dorazíte na místo, kde si piknik převezmete. V této souvislosti nad cenu pikniku/posezení vyžadujeme úhradu vratné kauce za účelem zápočtu případných škod na našem vybavení (je však-li vše v pořádku vráceno, vracíme celou kauci zpět následující den). Po skončení na dohodnutý čas dorazíme na místo vše uklidnit, takže se opět nemusíte o nic starat.

Vše je podrobně vysvětleno na webových stránkách www.posezenipodhvezdami.cz. V případě dotazů doporučujeme nahlédnout do sekce častých dotazů: https://posezenipodhvezdami.cz/caste-dotazy/

Máte-li o naši službu zájem, ozvěte se nám co nejdřív pro rezervaci svého termínu a na všem se již domluvíme.

Budeme se těšit!

tým Pod hvězdami

Působnost:

Brno  a Jihomoravský kraj

Telefonní kontakt
+420 776 129 861

Email a rezervace
podhvezdamibrno@gmail.com

Sociální sítě

facebook

instagram

Internetové stránky
posezenipodhvezdami.cz/

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz