Dokonalá rozlučka – program na míru nevěstě

Dokonalá rozlučka – program na míru nevěstě

Telefonní kontakt

+ 420 774 806 535
Dokonalá rozlučka – program na míru nevěstě

E-mail

info@dokonalarozlucka.cz
Dokonalá rozlučka – program na míru nevěstě

Internetové stránky

www.dokonalarozlucka.cz

Proč je originální?

Obsahuje speciální prvek – FOTOPŘÍBĚHY. Je personalizovaná podle nevěstiných vzpomínek (zájmů, oblíbených míst a zážitků). Hra sama o sobě, může být celodenním programem, anebo pouze odrazový program na začátek rozlučky, aby jste se všechny naladily na stejnou vlnu 😊

Uvidí se někdo na rozlučce poprvé?

K tomu je tento program ideální. Předejděte trapnému tichu na začátku. Propojuje všechny holky na rozlučce mezi sebou a zajišťuje mezi nimi plynulou a nenucenou konverzaci i když se neznají.

Hra je plná zábavných a interaktivních prvků, které budou bavit všechny přítomné na rozlučce, ať už se jedná o holky z práce, školy nebo parťačky nevěsty.

Jak se hraje?

Všechny se posouváte po hracím poli a z fáze nevěsty “Jsem single” ji musíte dovést až k oltáři, tedy do fáze “Vdávám se”.
Nebude to však jednoduché, teprve na této cestě se ukáže jak dobře znáte nevěstu a co všechno jste ochotné pro ní udělat, aby se k oltáři dostala včas. Cestou k oltáři musí holky plnit zábavné úkoly a zodpovídat otázky o nevěstě, ale především vyprávět příběhy, dle fotografií ze života nevěsty.

Hra je vhodná pro skupinku 3-10 holek. (větší počet dle domluvy) a hraje se 2 – 3 hodiny. Můžete na začátku rozlučky a pak přerušit a vrátit se k ní později, nebo klidně i celé hodiny.

Co můžeš očekávat? 

 • vyprávění příběhů podle fotografií
  díky těmto speciálním úkolům s vyprávěním si s nevěstou můžete zavzpomínat na všechny ty nezapomenutelné okamžiky, které jste společně prožily, což dává této hře zcela jedinečný rozměr.
 • karty se zodpovídáním otázek o nevěstě
  dozvíte se zajímavosti o nevěstě, které možná ani neznáte. Tato aktivita rozhodně rozbije ledy a zrekapituluje nevěstin živo.
Dokonalá rozlučka – program na míru nevěstě
 • zábavné úkoly pro všechny
  jsou přizpůsobeny různým osobnostem a povahám. Bez ohledu na to zda jste stydlivé nebo odvážné, najdete si v naší hře zábavu.
  Např. zazpívej karaoke, zatanči či slož nevěstě básničku, jsou skvělým způsobem, jak se odvázat, smát se a tvořit nezapomenutelné momenty na rozlučce se svobodou.
Dokonalá rozlučka – program na míru nevěstě
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz