Odstoupení od smlouvy

 

Možnost odstoupení od smlouvy

Pokud jste od našeho obchodu v předchozích 30 dnech obdrželi balík se zbožím na základě objednávky, kterou jste v minulosti učinili v našem e-shopu, máte nyní možnost vyplněním a odesláním níže uvedeného formuláře odstoupit od smlouvy, protože jste s námi uzavřeli smlouvu pomocí internetu, tedy typického prostředku komunikace na dálku. Od smlouvy máte právo odstoupit také kdykoliv před dodáním zboží na základě ustanovení § 1829 odst. 1 společně s § 1818 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku v platném znění.

Kam zboží zaslat  

boží nám nám zašlete zpět na adresu: SWproducts s. r. o., Metodějova 11, 612 00 Brno. Zboží prosím nezasílejte na dobírku, tyto zásilky nebudou vyzvednuty.

Doba vyřízení reklamace

Dle občanského zákoníku je prodávající povinen kupujícímu vrátit částku plně odpovídající ceně zboží a zaplaceným nákladům na jeho dodání do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, a to stejným způsobem, jakým platbu odkupujícího přijal. Nabízí-li prodejce v rámci způsobu dodání zboží několik možností, je povinen kupujícímu nahradit nejlevnější z nich. Nejpozději ve stejné lhůtě je kupující povinen prodávajícímu zaslat nebo předat zakoupené zboží. Zboží by mělo být vráceno prodávajícímu kompletní, nejlépe v původním obalu. Zboží nesmí jevit známky opotřebení či poškození. Náklady vrácení zboží nese kupující. Je-li vrácené zboží poškozeno porušením povinností kupujícího, je prodávající oprávněn vůči kupujícímu uplatnit nárok na náhradu snížení hodnoty zboží a započíst jej na vrácenou částku.

Nemožnost odstoupení od smlouvy s následujících případech

Od smlouvy nelze odstoupit v těchto situacích, se kterými se u nás můžete setkat: u smluv o poskytování služeb, v obou případech za podmínky, že ke splnění došlo s předchozím výslovným souhlasem kupujícího před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy u smluv na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu u smluv o ubytování, dopravě, stravování nebo využití volného času poskytovaných v určeném termínu

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz