Spolupráce

Vlastníte například limuzínu, úžasný bar, restauraci, únikovou hru, motokárovou dráhu či jinou zajímavou programovou nabídku? Nabízíme Vám možnost zviditelnění na našem internetovém portálu. Vytvořením vlastní prezentace na internetové stránce www.narozlucku.cz se stáváte viditelnější pro skupiny lidí, kteří plánují program pro své kamarádky a kamarády, kteří se budou brát. Loučení se svobodou se musí oslavit a Vy jim dáte možnost uskutečnit celou akci právě u Vás.

Do nabídky na webu se zaregistrujete pomocí registračního formuláře umístěného níže na této stránce. Po vyplnění požadovaných informací Vás zkontaktujeme a doladíme případné nedostatky.

Uspořádání rozlučky se svobodou je pro mnoho snoubenců důležitou součástí příprav na svatbu. Tato událost slouží k oslavě posledních chvil svobody a nezávislosti před vstupem do manželství.

Rozlučka se svobodou může být různorodá - od tradičních večírků až po dobrodružné výlety. Je důležité, aby byla přizpůsobena chuti a zájmům snoubenců, aby si tuto událost co nejvíce užili.

Proč se registrovat u nás na webu

Rozlučka se svobodou je již pevně zakotvena v české svatební kultuře a těžko najdeme svatbu, které by rozlučka se svobodou budoucího ženicha a nevěsty nepředcházela. V roce 2023 se v České republice konalo přes 40 000 svateb.

Internetové stránky mají od začátku března do září denní návštěvnost v rozmezí mezi 600 až 900 unikátními uživateli. 

Registrační formulář

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz