Lukokhra

Surf aréna

Adresa

Výpadová 157, Praha  
Surf aréna

Telefonní kontakt

+ 420 605 246 405
Surf aréna

E-mail

info@actionpark.cz
Surf aréna

Internetové stránky

www.lukohra.cz
  • Jedná se o sport, ve kterém se používají šípy s měkkou špičkou a lehké luky. Tato zábava vtáhne do víru boje každého, kdo miluje akční sport. Aktivita je ideální na rozlučky se svobodou, pro které máme připravený speciální scénář, kostým pro oslavence a rundu vychlazených piv! Lukohra je maximálně bezpečná aktivita. Každý hráč dostane kvalitní termální masku, chránič zápěstí, speciální německé šípy a organizátora, který se postará o super zábavu a Vaše maximální pohodlí při akci.

    Přijďte se pobavit s přáteli a pociťte nadšení při této originální, adrenalinové a hlavně bezpečné zábavě, do které Vás zasvětí zkušený instruktor!

Jak hra probíhá?

Nejprve si každý hráč pod dozorem organizátora zastřílí šípy do terče, následně jsou hráči rozděleni do dvou týmů. Cílem hry je zneškodnit nepřítele z druhého týmu, prostřelit všechny nepřítelovy terče, či splnit úkol z jednoho z mnoha dalších scénářů. Pro tyto úkoly je hráčům k dispozici až 50 šípů. Využíváme unikátní hřiště Paintball-Prague.cz o rozloze 2400 m2, které obsahuje několik desítek dřevěných překážek, dvoupatrový hrad a navíc je osvětlené. Tento rok jsme také otevřeli nové akční nafukovací hřiště. Nudit se tedy opravdu nebudete.

Je to bezpečné?

Určitě. Po zralé úvaze jsme přestali půjčovat ostré šípy, neboť místo svatby se konal ženichův pohřeb ,) Hlavní důraz je kladen na speciální měkké hroty šípů, které při nárazu pohltí energii letícího šípu. Termální maska, kterou dostanete, obsahuje dvě skla a patří mezi jedny z nejkvalitnějších kusů na trhu. Můžete hrát i v tričku.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz