Extreme Archery

Extreme Archivy

Adresa

Petrská 1158/18, Praha 1
Extreme Archivy

Telefonní kontakt

+ 420 777 099 099
Extreme Archivy

E-mail

info@extreme-archery.cz
Extreme Archivy

Internetové stránky

www.extreme-archery.cz
  • Extreme-Archery jako první v ČR nabízí unikátní pojetí týmových her a soubojů, a to se speciálně upravenými luky od prvotřídního českého výrobce.

  • Jedná se o sportovní pojetí lukostřelby jako hry, kde proti sobě stojí dva týmy a klasické ostré hroty jsou nahrazeny pouze hroty molitanovými, tudíž se předejte jakýmkoli úrazům a potěšení ze zásahu se mnohonásobně zvýší.

  • Během akce si vyzkoušíte mnoho herních scénářů, takže nehrozí, že by jste odcházeli nevybouření.
  • Extreme-Archery představuje souboj dvou týmů, který se odehrává podle vybraného scénáře. Ty se během hry střídají, přičemž mezi ně patří např. hunger game, team deatchmatch, vlajky a další. Hra je doplněna taktéž statickou střelbou na terč a pro zvídavé účastníky je k dispozici i znalostní kvíz. Během akce je možné přizpůsobit dané scénáře a pravidla požadavkům hráčů.
  • Pro kompletní ochranu hráčů nechybí také profesionální ochranné masky s termálním sklem a speciální chrániče zápěstí, které jsou speciálně vyrobeny pro účely lukostřelby. Pro ty, kteří se chtějí chránit opravdu plnohodnotně, máme na zapůjčení také taktické vesty S.W.A.T., které chrání celou horní část vašeho těla a krk. Pro hru doporučujeme sportovní oblečení (mikina) a pevnou obuv.
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz