The Wave

The Wave

Adresa

Rašínovo Nábřeží, 120 00 Praha 2
The Wave

Telefonní kontakt

+420 606 782 712
The Wave

E-mail

info@thewave.cz
The Wave

Internetové stránky

www.thewave.cz

Proč plout s námi?

Níže vám shrneme několik bodů, proč je plavba lodí The Wave ta nejlepší volba

Prší? U nás žádný problém.

Naše loď disponuje velkým vnitřním designovým prostorem, kde se budete cítit více než komfortně. Vnitřní prostor je vybaven barem, samoobslužnou lednicí, toaletou, ozvučením reproduktory značek JBL, kuchyňkou a pohodlným sezením. Pokud vás tedy při plavbě zastihne nevlídné počasí, nemusíte ztrácet hlavu.

Samoobslužná lednice

U nás nemusíte předem objednávat žádné nápoje. Platíte pouze za to, co skutečně spotřebujete. V naší objemné lednici BigChill najdete bohatý výběr nápojů.

The Wave
 
The Wave
 
The Wave
 

Největší terasa ve své třídě

Loď The Wave disponuje nejprostornější terasou ze všech pražských plavidel své třídy. Pokud si tedy chcete užít atmosféru Prahy bez mačkání, naše loď je ta správná volba.

Sezení na přídi ala „Titanic „

Samotná plavba je již nezapomenutelným zážitkem. Proč si ho však nevylepšit tím, že si při západu slunce sednete na příď, dáte si drink a prostě si užijete sílu okamžiku? Kdo to již zažil, ví, a kdo ještě ne, rozhodně by to zažít měl! Navíc, sezení na přídi je skutečně "Insta friendly" místo, které vám všichni na sociálních sítích budou závidět.

Skvělé ozvučení

Na palubě lodi jsou k dispozici 2 reproduktory JBL Boombox, na které se můžete sami připojit a být svými vlastními DJ’s.

Koupelna jako v hotelu

Ano. I to je na lodi možné. Naše loď disponuje luxusním toaletním zázemím, ve kterém se budete cítit jak pětihvězdičkovém v hotelu.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz