Prague Cycle Boat

Prague Cycle Boat

Působnost

Hlavní město Praha
Prague Cycle Boat

Telefonní kontakt

+420 731 740 347
Prague Cycle Boat

E-mail 

info@praguecycleboat.com
Prague Cycle Boat

Internetové stránky

www.praguecycleboat.com/

Užijte si prahu od řeky s jedinečnými cyklistickými loděmi. Tento ekologický společenský zážitek je ideální zábavná výplň pro Vaši rozlučku se svobodou.

  • Ohromující výhled - Objevte pražské historické město UNESCO, projeďte se kolem významných památek, jako je Karlův most a neuvěřitelná panoramata a fotografické příležitosti.
  • Na zdraví - Neodolatelné doplňky, ať je to neomezené množství nachlazeného kvalitního českého piva, balíčků Prosecco nebo vína a roztomilého barmana. K dispozici je také pizza. Transfer z Vašeho ubytování do místa setkání.
  •  Pivní kolo - K dispozici jsou dvě lodě možné zarezervovat pro větší skupiny. Naše šlapadla mají prostor až pro 11 cestujících na loď (celkem 22 cestujících, pokud jsou obě lodě rezervovány společně). Samozřejmostí je kapitán lodi, který zůstává po celou dobu plavby stoprocentně střízlivý.

Co od jízdy Cycle boat očekávat

Cycle boat – Party Boat. 

Jediné evropské cyklistické lodě jsou postaveny, aby Vám umožnili uspořádat nezapomenutelnou party. Deset cestujících má nastavitelná sedadla na kole. Loď je také vybavena podpůrným motorem.

Doba trvání 

Standardní jízda trvá 1,5 hodiny a zahrnuje Karlův most, Pražský hrad, Národní divadlo, Palác Žofín a Ostrov Kampa. Panoráma pražských mostů, ostrovů a věží, Starého Města a Malé Strany, nad nímž se tyčí největší hradní komplex na světě, je dech beroucí. Delší prohlídky jsou také možné na vyžádání.

Přátelský personál 

Naši zkušení kapitáni a barmani s licencí Vám budou dělat přátelskou společnost. Mluví výborně česky i anglicky a jsou dobře informovanými průvodci, kteří znají Prahu od A do Z.

Bezpečnost

Naše lodě jsou zcela nové, vyrobené v České republice a mají všechny potřebné české i evropské certifikace. Jak vyžaduje zákon, naši kapitáni mají licenci. Pro každého cestujícího je na palubě jedna nová záchranná vesta.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz