Nest Escape

Nest Escape

Působnost

Brno, Hybešova 271/29
Nest Escape

Telefonní kontakt

+420 730 521 639
Nest Escape

E-mail

nestescape@gmail.com
Nest Escape

Internetové stránky

www.nestescape.cz

Úniková hra v centru Brna

Všechny hry se nacházejí na stejné adrese, Ilumináti jsou únikovka sbalená v kufru a tak si je můžete zahrát kdekoliv!
Všechny místnosti jsou klimatizovány.
Rádi vám zařídíme předání dárku pro ženicha/nevěstu po dohrání únikovky, v případě Paříže a Iluminátů přímo umístění dárku do finální truhly, nacházející se přímo ve hře.
Součástí Nest Escape je místnost se sedačkou, televizí a reprosoustavou, na přání vám rádi přehrajeme vaše fotky, video, hudbu nebo cokoliv z internetu. K další výbavě patří mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a lednice, rádi vám zařídíme občerstvení, jak vámi donesené, tak námi zakoupené.
Po domluvě můžeme do hry pustit i více lidí, než je u her uvedeno, ale nedoporučujeme to, protože by se pak někteří hráči mohli nudit.
Všechny nadstandardní služby s námi prosím domluvte e-mailem, pokud máte zájem pouze o rezervaci hry, můžete využít rezervační formulář na našem webu.

Konec světla

Nest Escape

Ze světa mizí poslední zbytky světla a všechno se postupně halí do tmy. Naši největší učenci vypátrali místo původu tohoto strašlivého jevu. Nachází se přímo v Chrámu temnoty! Bariéra, která chrání náš svět před světem věčné nicoty povoluje a Temnota sama se vrací na tento svět, aby dokončila, co před tisíci lety začala.

Vyzbroj se bystrou myslí a týmem o celkovém počtu 2-5 dobrodruhů a vydej se zachránit svět, než bude vše ztraceno. Čeká na tebe fantasy svět plný magie s využitím moderních technologií a realistické kouzelnické hůlky. 

 

1 400 Kč / tým, 2 – 5 hráčů

Zkáza Černobylu

Nest Escape

Když místností otřese obří exploze, začínáte tušit, že tohle nebude běžná noční směna. Se svými soudruhy máte jen 60 minut, abyste zamezili mnohem větší katastrofě a zachránili co nejvíce lidí. Začíná boj o život s časem a neviditelnou radiací.

Čekají Vás bohaté audiovizuální efekty, strhující prostředí a detailně zpracovaný příběh, který Vás vtáhne do děje.
Zkáza Černobylu je akční úniková hra a prověří Vaši schopnost jednat v krizových situacích. Hra není vhodná pro děti a proto jejich přítomnost raději konzultujte předem s námi. 

 

1 200 Kč/tým, 2 – 5 hráčů

Tajemství Paříže

Nest Escape

Když je ukraden další obraz, tentokrát slavná „Terasa kavárny v noci“, Váš tým má jasno! Již dlouho máte spadeno na jistého bohatého pařížského zloděje, který díky svým vazbám na politiky už dlouho uniká spravedlnosti. Se setměním se vydáváte do jeho bytu zajistit obraz i důkazy, avšak jakmile zaklapnou dveře, zjišťujete, že na Vás byl více než připraven….

Tajemství Paříže je klidná úniková hra s množstvím úkolů, které lze plnit paralelně (tedy více úkolů zároveň). Hra je zařízena v klasickém stylu únikových her, koho ale neodradí množství zámků, toho čeká spousta originálních úkolů. 

 

1 200 Kč/tým, 2 – 6 hráčů

Ztracené město

Nest Escape

Slavný dobrodruh se vydal hledat bájné Ztracené město a už se nikdy nevrátil. Vydáváte se po jeho stopách do husté džungle a doufáte, že Vás jeho zapomenuté poznatky zavedou skrz domorodce, vodopády, skály a další nástrahy až k bájným pokladům, ukrytým ve Ztraceném městě.

Ztracené město je lineární úniková hra s důrazem na příběh. Úkoly na sebe logicky navazují a džungle se rozprostírá na ploše dvou místností. Hra je lehké až střední obtížnosti.

 

1 200 Kč/tým, 2 – 5 hráčů

Ilumináti

Nest Escape

Věříte na chemtrails? Ještírky ukrývající se na Měsíci? Plochou Zemi? Očkování způsobující autismus? Nadnárodní korporáty ovládající globální virtuální bojiště? V TOM PŘÍPADĚ MÁTE PRAVDU!!
Ilumináti jsou skuteční a Vy máte jedinečnou možnost rozšířit jejich řady.

Na těchto zaručeně iluminátských stránkách si můžete objednat speciální kufr obsahující veškerá iluminátská tajemství. Ten Vám následně diskrétně předá náš zmocněnec na místě, které si s ním domluvíte.
Podobně jako u únikových her jde i zde o rozluštění všech hádanek, týmovou spolupráci a překonání všech nástrah až do cíle.

Zásadním rozdílem je, že tuto hru si můžete zahrát naprosto kdekoliv! Celá se totiž ukrývá v kufru, který Vám zapůjčíme a po dohrání nám ho opět vrátíte. 

 

1 200 Kč/tým, 2 – 8 hráčů (pouze doporučený počet, může vás být libovolné množství)

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz