Kreativní program

Naučte se malovat

Adresa

Přibyslavská 7, Praha 3 - Žižkov
Naučte se malovat

Telefonní kontakt

+420 777 255 101
Naučte se malovat

E-mail

info@nauctesemalovat.cz
Naučte se malovat

Internetové stránky

www.nauctesemalovat.cz/rozlucka-se-svobodou/

Hledáte netradiční program na Vaši rozlučku se svobodou? Připravíme pro vás kreativní vyžití, které nadchne i ty, kteří nikdy nedrželi štětec v ruce. Vyberte si z naší nabídky, nebo nám dejte vědět Vaši ideu. Fantazii se meze nekladou a naším cílem je, aby byla Vaše rozlučka se svobodou netradiční.

Naučte se malovat

Co nabízíme? 

  • Figurální kresba dle živé modelky / modela
  • Malování akrylem na malířská plátna
  • Kresba uhlem nebo pastelem
  • Malování na hedvábí či hrnečky
  • Vaše přání a nápady pro vás rádi připravíme na klíč

Figurální kresba dle živé modelky / modela

Jedinečná příležitost vyzkoušet si figurální kresbu dle živého modela/modelky pod vedením zkušeného lektora. Kreativní prostředí ateliéru a uvolněná atmosféra se stanou nezapomenutelným zážitkem pro všechny. Program je vhodný pro menší skupinky (7 účastníků ideální / maximální počet 10 účastníků). Modelové jsou ve spodním prádle a kreslení je vedeno lektorem.

Je možné si přivést i vlastní modelku/modela. 

Doporučená doba workshopu: 2 hodiny / kresba uhlem; 4 hodiny / malba akrylem

Malování akrylem na malířská plátna

Odreagujte se a namalujte originální obrazy. Vybrat si lze hned z několika různých variant. Lze malovat na jedno společné plátno velký obraz, nebo každý může namalovat obraz svůj vlastní. Můžeme malovat dle předlohy, nebo podle fantazie. Také můžete malovat na několik pláten, které pak spojíme do jednoho velkého obrazu. 

Vznikne tak krásný dárek pro novomanžele. A pokud máte odvahu, můžeme malovat na plátno formou hry, nechte se překvapit a nechte se unést barevnými tahy.

Doporučená délka workshopu: 2–4 hodin

Kresba uhlem nebo pastelem

Zahajte svou rozlučku se svobodou při společném posezení ať už v parku, kavárně či u nás v ateliéru s výtvarným programem. Kreslení se meze nekladou. Můžete se naučit zachytit přírodu, piknikové zátiší či rychlé skicování věcí i lidí kolem vás. 

Také lze malovat jeden velký společný obraz pastely. Společné kreslení a piknik se tak stane příjemnou vzpomínkou a navnadí Vás na zbytek dne.

Doporučená doba workshopu: 2 hodiny

Malování na hedvábí

Malování na hedvábí či hrnečky

Máte nejradši umění, které se dá reálně používat? Pojďte si s námi vytvořit originální šátek nebo hrníček! Povíme vám i jak o ně poté pečovat, aby vám vydržely krásné.

Doporučená doba workshopu: 1,5–2 hodin

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz