Lincoln town car Royale Ostrava

Lincoln town car Royale Ostrava

1 hod.: 2 999 Kč 

kilometry  v ceně
Lincoln town car Royale Ostrava

Kapacita 8 osob

Lincoln town car Royale Ostrava

Ostrava a Moravskoslezský kraj

Lincoln town car Royale Ostrava

1 lahev sektu v ceně

v limuzíně je plně vybavený bar s nápoji

Americká limuzína Lincoln town car Royale je vlajkovou lodí této značky. Zvláště na českých silnicích Vás opravdu nikdo nepřehlédne. Prostor pro devět cestujících včetně řidiče dává možnost nadstandardnímu způsobu přepravy. Klimatizovaná část, kterou od řidiče odděluje přepážka, je vybavená LED osvětlením, barem, koženými sedačkami, LCD televizí a zařízením pro přehrávání flash disků nebo micro sd karet. S řidičem budete ve spojení přes interkom a vzduchový podvozek pak kryje veškeré terénní nerovnosti, takže Vy si můžete nerušeně užívat jedinečný požitek z jízdy a cítit se jako VIP.

Cena zahrnuje – služby řidiče, sekt, nealko, lampion štěstí a zastávku na focení. Žádné další příplatky za přistavení a najeté km nejsou účtovány.

Objednávka limuzíny

Po provedení rezervace předáme informaci majiteli, který Vás bude kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Bez potvrzení přímo od majitele není jízda rezervována. Pokud Váš majitel nekontaktuje do 24 hodin od rezervace, kontaktujte nás telefonicky na 734305020 nebo na e-mail limuziny@narozlucku.cz.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz