Reklama na webu

Je pro Vaše podnikání náš cílený segment na trhu zajímavý? Využijte náš portál pro propagaci Vaší nabídky pro rozlučky se svobodou. Pokud si pro jednorázovou propagaci nechcete zakládat profil profesionála v katalogu firem, nabízíme Vám využití dalších možností propagace. 

V případě, že Vám žádná z nabízených variant nevyhovuje, kontaktujte nás na náš e-mail info@narozlucku.cz a rádi se s Vámi domluvíme na individuální možnosti propagace.

PR článek

K dispozici je možné vložit do našeho blogu PR článek o Vaši firmě, výrobku či službě. Článek bude na stránkách umístěn minimálně po dobu jednoho roku. Dále tento článek umístíme na našich facebookových stránkách.

Cena za vložení jednoho PR článku činí 1 290 Kč bez DPH pro neregistrované uživatele. V případě registrace je možné PR článek vložit za následující ceny, které se odvíjí od délky registrace:

Období registraceČástka
1 měsíc890 Kč
6 měsíců490 Kč
12 měsícůzdarma

Příspěvek na Facebooku

Jste zaregistrovaní na našem webovém portále a nemáte zájem vytvářet PR článek? Zvolte jednodušší a také levnější variantu Vaší propagace. Vytvořte krátký poutavý text (článek, aktualitu, novinku, apod.) a my ho zveřejníme na našem facebookovém profilu. Peníze, které do této reklamy investujete, dáme do propagace Vašeho příspěvku a zacílíme na ty skupiny lidí, které jsou pro Vás stěžejní.

Cena – na dotaz. Cena se odvíjí od velikosti Vámi požadovaného okruhu cílených uživatelů.

Vzájemná spolupráce

Zviditelněte náš webový portál Narozlučku.cz a získejte tak slevu na Vaši prezentaci u nás na webu. Reklamu můžete vytvořit umístěním našeho loga či textových odkazů. Vyberte si z následujících tří možností spolupráce.

Typ spolupráceSleva
Umístění loga na Vaší domovské stránce15 %
Umístění textového odkazu na Vaší domovské stránce10 %
Umístění loga ve Vašich odkazech či kontaktech10 %