Skip to main content

Dopravní podmínky

Osobně

Volba osobního převzetí je nejjednoduší a nejlevnější formou předání balíku. V den vyhotovení Vaší objednávky Vás budeme informovat SMS zprávou či e-mailem a Vy si poté budete moci balík převzít okamžitě v místě našeho sídla. Objednávku můžete uhradit na místě platební kartou nebo v hotovosti, případně využít QR kódu při platbě bankovním účtem předem.

Více o službě

GLS kurýr

Zboží zaslané prostřednictvím služby Expresní balík společnosti GLS bude doručeno do jednoho pracovního dne od expedování zásilky. V okamžiku expedice zásilky jsou Vám prostřednictvím e-mailu doručeny informace včetně podacího čísla balíku. Kde se Vás balíček nachází, si můžete ověřit v online systému Track and Trace.

V případě, že Vás kurýr nezastihne na uvedené adrese, budete o tom informováni SMS zprávou nebo e-mailem a automaticky bude další pokus o doručení uskutečněn 3. a 5. den doručování. V případě, že se s kurýrem domluvíte telefonicky, bude zásilka doručována ihned další den po neúspěšném pokusu o doručení.

Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč.

Více o službě

GLS Parcelshop

Zboží zaslané prostřednictvím služby GLS Parcelshop si můžete vyzvednout následující pracovní den od odeslání objednávky na jakékoliv výdejně GLS, kterou si vyberete v košíku při objednávání zboží.

Parcelshop slouží jako výdejní místa s dlouhou otevírací dobou v kamenných obchodech.

Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 Kč.

Více o službě

0
90
65

Platební podmínky

V hotovosti/kartou

Platba v hotovosti nebo platební kartou je možná pouze při zvolení osobního převzetí objednaného zboží. Objednané zboží bude vydáno v okamžiku zaplacení částky objednávky.

Bankovní převod

Platba prostřednictvím bankovního převodu je možná v případě zvolení způsobu dopravy Doporučeným psaním  či Balíkem do ruky České pošty.

Po objednání zboží Vám přijdou na e-mail uvedený v objednávce bližší instrukce o platbě.

Zásilku následně expedujeme v den vyrobení nebo v den, kdy je částka připsána na náš bankovní účet (v případě, že je již objednávka vyrobená).

Číslo bankovního účtu je: 2400234948/2010

Dobírka

Platba prostřednictvím této dobírky je možná pouze v případě zvolení způsobu dopravy “GLS Expresní balík”. Objednávka je hrazenaá při převzetí balíku z rukou pracovníka GLS při převzetí balíku v hotovosti či platební kartou.

Platba na dobírku je z hlediska logistiky velmi rychlá a doporučujeme ji zvolit při spěšných objednávkách.

0
0
40